fbpx

Angajări | Colaborări

Dacă vrei să colaborezi cu noi, nu mai sta pe gânduri, OFERIM:

✅ Salariu foarte atractiv
✅ Tichete de masă
✅ Laptop și telefon de serviciu
✅ Mașină de serviciu
✅ Bonusuri de performanță
✅ În cazul deplasărilor în țară se oferă cazare pensiune + diurna
Dacă bifezi toate aceste criterii, atunci așteptăm CV-ul tău pe pe email office@24gps.ro sau il poti incarca aici.
Pentru alte informații ne poți contacta la 0726 909 369

TEHNICIAN MONTAJE GPS SI SONDE LITROMETRICE

Candidatul ideal:

✅ Spirit practic și de echipă
✅ Experiență în domeniul auto
✅ Studii medii/superioare în domeniile electronică/electricitate auto
✅ Permis de conducere categoria B;
✅ Punctual și cu multa răbdare
✅ Excelente abilități de comunicare
✅ Cunoștințe de bază în utilizare PC
✅ Atenție la detalii si seriozitate
✅ Foarte bună organizare a timpului de lucru
✅ Dispus la deplasări în țară (o data pe luna)

Descrierea jobului și Responsabilități:

👉 Instalarea de echipamente de monitorizare flota (GPS-uri si sonde litro-metrice)
👉 Instalarea pe PC-ul/telefonul clientului a aplicațiilor folosite pentru monitorizarea flotei
👉 Operațiuni de service al echipamentelor instalate